Gizlilik Politikası

Biz, Volcar olarak, web sitemizi ziyaret eden herkesin kişisel bilgilerine saygı gösteriyor ve koruyoruz. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi, öncelikle daha önce talepte bulunduklarınızı size temin edebilmek, sonra da şirket olarak size daha iyi hizmet edebilmemiz için kullanılacaktır. Bunu bilgileri uygun bir şekilde kullanarak yapıyoruz.

Toplanan bilgiler Volcar, bayilerimiz veya bizim adımıza size hizmet sunan diğer ortaklarımız dışında hiç kimseyle paylaşılmayacaktır. Bilgiler, kişisel bilgilerin korunması ile ilgili yasa gereğince ele alınacaktır ve başlangıçta Türkiye ve Avrupa Birliği olmak üzere, dünyanın herhangi bir yerinde saklanabilir veya işlenebilir.

Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına da sahipsiniz. İsteklerinize saygı göstermek için fiilen mümkün olan her şeyi yapacağız. Güvenlik ve finans sektörü gibi bazı alanlardaki özel yasaların bazı bilgileri sağlamamızı engelleyebileceğine dikkatinizi çekeriz.