XC40

Kendi küçük ama yenilikçilikte büyük SUV.
Çarpıcı tasarımı, iyi düşünülmüş eşya yerleri ve akıllı teknolojisiyle şehir hayatı için üretildi.

Kompakt SUV, Volvo Cars’tan. Yeni Volvo XC40 ile tanışın

Karşınızda yeni Volvo XC40: kendi küçük ama yenilikçilikte büyük SUV. Çarpıcı tasarımı, iyi düşünülmüş eşya yerleri ve akıllı teknolojisiyle şehir hayatı için üretildi.

Twin Engine Teknolojisi

Volvo V90, T8 Twin Engine ile hiçbir şeyden taviz vermeden en yüksek performansa ulaşıyor. Üç farklı sürüş modu bütün ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı.

Hybrid modu yumuşak ve verimli günlük kullanım sağlıyor. Pure elektrik modunda, yolculuklar sıfır emisyonla ve neredeyse tamamen sessiz. Power modu benzinli ve elektrikli motoru birlikte kullanarak size maksimum performans sağlıyor.

Aydınlık. Geniş Alan. Zarafet.

Yeni Volvo V90’ın içini görün.

Panoramik tavan sayesinde aydınlık ve geniş bir İskandinav sığınağının tadını çıkarın. İster kapalı olsun, ister açık, içerideyken bile sizi dışarıya bağlıyor.

Otomobilin gövdesine entegre edilen dışarıdan hava alan bir subwoofer ve ön paneldeki bir tiz hoparlör ile bu Bowers & Wilkins ses sistemi en ileri teknolojiyi sunuyor.

Dört bölgeli klima dört ana koltuk konumunda herkesin sıcaklığı kendisine göre ayarlamasına olanak tanıyarak istediğiniz koşullarda yolculuk etmenizi sağlıyor.

V90 HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE TEST SÜRÜŞÜ İÇİN BİZE ULAŞIN.